Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Oderwane złącze ogrzewania tylnej szyby

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Oderwane złącze ogrzewania tylnej szyby

    Zamieszczone przez Maicroft
    No to VAS albo VCDS, chociaz nie jestem pewien czy nie istnieje jakas manualna kombinacja wlaczenia, tyle ze nigdzie jeszcze takiej informacji nie widzialem.
    Hmm, no właśnie. Wcześniej powoziłem mondeo i w 95% dało się skonfigurować czworonoga magiczną kombinacją Ctrl+Alt+Delete

  • #2
    [O1] Oderwane złącze ogrzewania tylnej szyby

    Jak w temacie. Ogrzewanie tylnej szyby w moim szkodniku przestało działać. Po rozebraniu plastików okazało się że z lewej strony złącze ogrzewania jest oderwane. I tu problem, lutować czy kleić????? A bez ogrzewania szybki tak nie bardzo się jeździ..... :shock:
    W zalewie Wiślanym pływał dziadek z babką,
    Babka utonęła do góry kudłatką.
    Oj nie żal mi babki jak tej jej kudłatki,
    Bo bym sobie uszył pomponik do czapki!!!

    Komentarz


    • #3
      Podłączyłbym sie pod pytanie. U mnie może złącze nie jest całkowicie zerwane bo przy lekkim nagięciu ręką robi sie styk i lód z szyby puszcza. W swojej normalnej pozycji złącze emituje natomiast multum efektownych małych iskierek i to wszystko, a widoczność bez ogrzewania tylniej szyby przy ostatnich pozgodach przypomina polożenie sobie kartonu na tylnią klapę i próbowania przezeń dojrzenia czegokolwiek za autem.
      Artur

      Komentarz


      • #4
        Zróbcie foto Ja miałem tak w seicento i w sklepie elektronicznym są środki do łączenia przerwanych obwodów drukowanych, tym zamalowałem.
        Ale do pełnej dorady dajcie jakieś zdjęcie, bo co u jedynego będzie działać u drugiego zrobi szkodę.
        Jak masz do czego przylutować metal metal to zlutuj ale dobrze by było żebyś miał pod ręką mróz w sprayu, żeby zaraz po lutowaniu schodzić powierzchnie.
        .

        Jeżeli moja odpowiedź okazała się pomocna, wciśnij "Pomógł" k

        Polecam Szybkie pożyczki Rzeszów oraz Tanie ubezpieczenia OC Rzeszów

        Komentarz


        • #5
          tylko kleić np czymś takim Kleje i lakiery elektroprzewodzące (przewodzące) ja kiedyś kleiłem w golfie i działało

          [ Dodano: Czw 21 Sty, 10 10:08 ]
          ps Link

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez tryton
            tylko kleić np czymś takim Kleje i lakiery elektroprzewodzące (przewodzące) ja kiedyś kleiłem w golfie i działało

            [ Dodano: Czw 21 Sty, 10 10:08 ]
            ps Link
            dokladnie , tylko kleic 8)

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez tryton
              tylko kleić np czymś takim Kleje i lakiery elektroprzewodzące (przewodzące) ja kiedyś kleiłem w golfie i działało
              ten klej bedzie slabo trzymal lub wogole - to naprawy sciezki sie tylko nadaje - ten z 2 linku powienien sobie poradzic

              Komentarz


              • #8
                witam, odgrzeje kotlecika
                właśnie mi się to przytrafiło. Czy ktoś próbował ten klej ?? zdaje egzamin ?? Czy może macie jakieś inne sposoby na to ?? Czy da rade złapać to cyną ?? ktoś próbował ?

                Komentarz


                • #9
                  truski8, lutowanie możesz sobie darować bo cyna się nawet nie próbuje kleić , kup klej elektroprzewodzący typowy do przyklejania właśnie zerwanych styków,złączy .ok

                  pozdro
                  Był ATD 101KM 240NM a teraz jest

                  ARL 185KM 371NM http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...lies/smile.png i teraz czuć że auto jedzie http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...es/biggrin.png

                  https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-k...5-IDeGVGr.html

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X